Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Informace pro držitele celosezónního skipasu

Informace pro držitele celosezónního skipasu

Informace pro držitele celosezónního skipasu
pátek 19.3.2021

Skiareál Lipno oficiálně ukončuje zimní sezónu k 21. 03. 2021. Velmi nás mrzí, že jste z důvodů, které jsme bohužel nedokázali ovlivnit, nemohl Váš sezónní skipas využít v plném rozsahu a rádi bychom Vám proto nabídli následující řešení vzniklé situace.

Prodloužení platnosti Vámi zakoupeného celosezónního skipasu na celou zimní sezónu 2021/22, bez ohledu na to, zda jste v letošní zimní sezóně skipas využil, a to bez doplatku plánovaného meziročního navýšení ceny skipasu.

Pokud se rozhodnete naši nabídku přijmout, pošlete nám prosím email s daňovým dokladem potvrzujícím nákup sezónního skipasu na email vaclav.ondrich@lipnoservis.cz , nejpozději do 20. 04. 2021. Po obdržení tohoto dokladu Vám zašleme poukaz pro vyzvednutí sezónního skipasu pro zimní sezónu 2021/22 včetně instrukcí, jak a kde si skipas vyzvednout. Bez zaslání daňového dokladu není bohužel prodloužení možné.

V případě, že se rozhodnete naši nabídku nevyužít, zašlete nám prosím tuto informaci na výše uvedený email do 20. 04. 2021. Následně Vás budeme informovat o dalším postupu.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další společnou sezónu, snad již za standardních podmínek

 

S pozdravem, tým Skiareálu Lipno

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun