Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Informace pro držitele celosezónního skipasu

Informace pro držitele celosezónního skipasu

Informace pro držitele celosezónního skipasu
pátek 19.3.2021

Skiareál Lipno oficiálně ukončuje zimní sezónu k 21. 03. 2021. Velmi nás mrzí, že jste z důvodů, které jsme bohužel nedokázali ovlivnit, nemohl Váš sezónní skipas využít v plném rozsahu a rádi bychom Vám proto nabídli následující řešení vzniklé situace.

Prodloužení platnosti Vámi zakoupeného celosezónního skipasu na celou zimní sezónu 2021/22, bez ohledu na to, zda jste v letošní zimní sezóně skipas využil, a to bez doplatku plánovaného meziročního navýšení ceny skipasu.

Pokud se rozhodnete naši nabídku přijmout, pošlete nám prosím email s daňovým dokladem potvrzujícím nákup sezónního skipasu na email vaclav.ondrich@lipnoservis.cz , nejpozději do 20. 04. 2021. Po obdržení tohoto dokladu Vám zašleme poukaz pro vyzvednutí sezónního skipasu pro zimní sezónu 2021/22 včetně instrukcí, jak a kde si skipas vyzvednout. Bez zaslání daňového dokladu není bohužel prodloužení možné.

V případě, že se rozhodnete naši nabídku nevyužít, zašlete nám prosím tuto informaci na výše uvedený email do 20. 04. 2021. Následně Vás budeme informovat o dalším postupu.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další společnou sezónu, snad již za standardních podmínek

 

S pozdravem, tým Skiareálu Lipno

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun