Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Je nejvyšší čas vyrazit na svah! Lyžařská sezóna na Lipně začíná už 16.12.

Je nejvyšší čas vyrazit na svah! Lyžařská sezóna na Lipně začíná už 16.12.

Je nejvyšší čas vyrazit na svah! Lyžařská sezóna na Lipně začíná už 16.12.
úterý 13.12.2022

Konečně jsme se všichni dočkali! Už 16.12. startujeme! Počasí se umoudřilo a zimní sezóna ve Skiareálu Lipno začíná. V provozu bude lanová dráha Lipno Express a sjezdovka Jezerní. Pro nejmenší lyžaře bude otevřené i výukové hřiště Foxpark. Rodiny s dětmi se navíc můžou těšit na 20% slevu na jednodenní skipas o každém víkendu, pololetních prázdninách i na druhý svátek vánoční, tedy 26. prosince. Všechny skipasy koupíte pohodlně on-line na eshopu www.lipnocard.cz.

Na začátečníky se těší profesionální instruktoři v jedné z nejlepších lyžařských škol v Česku. Dokonce si můžete rezervovat i konkrétního instruktora. Ohraničené území Foxparku, které je oddělené od sjezdovky, je bezpečné pro všechny lyžařské juniory. 

 

Rezervace výuky v lyžařské škole

Půjčovny zimního vybavení

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun