Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Ke Stezce vás doveze Stezkabus, lanovka je dočasně mimo provoz

Ke Stezce vás doveze Stezkabus, lanovka je dočasně mimo provoz

Ke Stezce vás doveze Stezkabus, lanovka je dočasně mimo provoz
středa 5.10.2022

Lanovka ke Stezce korunami stromů a Království lesa je od 3. října kvůli přípravě na zimní sezónu mimo provoz. Cestu nahoru ale kvůli tomu určitě nevzdávejte. Pohodlně a bez námahy se tam dostanete Stezkabusem. Během října vyráží Stezkabus z centrálního parkoviště každou hodinu, a to od 10 do 17 hodin. Dolů vás pak, také v hodinových intervalech, sveze od 10.30 do 18. 30.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun