Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lanová dráha Lipno Expres se ještě na chvíli zastaví

Lanová dráha Lipno Expres se ještě na chvíli zastaví

Lanová dráha Lipno Expres se ještě na chvíli zastaví
čtvrtek 14.4.2022

Lanová dráha Lipno Express, která vozí všechny návštěvníky areálu například ke Stezce korunami stromů nebo do Království lesa, bude z důvodu dokončení pravidelné údržby ve dnech 19. až 22. dubna mimo provoz. Ke Stezce se dostanete pohodlně Stezkabusem, a to i s kočárkem, a nebo je možné si z centrálního parkoviště udělat procházku. Stezka je otevřena denně od 10 do 18 hodin a vstupenky je možné zakoupit online na www.lipnocard.cz nebo v Klientském informačním centru.

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun