Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lipenský Aquaworld otvírá v pátek 4. června

Lipenský Aquaworld otvírá v pátek 4. června

Aquaworld  Lipno otvírá v pátek 4. června
čtvrtek 3.6.2021

Dočkali jsme se i otevření posledních lipenských dveří. Plavecký bazén se saunou, vířivkou i vodní skluzavkou pro děti bude otevřen od 4. června denně, od 10 do 21 hodin. Sauna bude v provozu ve středu a pátek od 16 do 21 hodin, v sobotu a v neděli už od 14 do 21 hodin.

Pro vstup do bazénu platí aktuální protiepidemická opaření. Více informací o opatření najdete zde 

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun