Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lipno Sport Fest se přehoupl do své druhé poloviny a nabídne další pecky

Lipno Sport Fest se přehoupl do své druhé poloviny a nabídne další pecky

Lipno Sport Fest se přehoupl do své druhé poloviny a nabídne další pecky
pondělí 23.8.2021

Desátý ročník Lipno Sport Festu se rozběhl naplno a má před sebou další týden nabitého programu. Celý druhý festivalový týden bude opět plný sportovních i zábavných aktivit. Denně si můžete zacvičit s MOROU, vyzkoušet v posledních letech velmi oblíbený parkur nebo se naučit na paddleboardu. V pondělí 23. srpna se koná i turnaj ve spikeballu. Spikeball je nový sport s míčkem a speciální síťovou trampolínkou. Je to dynamická míčová sportovní hra, která je poměrně jednoduchá a její pravidla jsou podobná jako v beachvolejbalu. Ukázku svého tréninku předvedou ve středu 25. srpna také mladí fotbalisté z akademie Dynama, kteří do svých cvičení zapojí i veřejnost. O dva dny později změří své síly na beachvolejbalovém turnaji volejbalisté Jihostroje České Budějovice a ČEZu Karlovarska. V sobotu ještě sehrají oba týmy exhibiční utkání.

V úterý 24. srpna se festivalová zóna stane součástí rozhlasového studia ČRo Dvojka. Moderátor Mirek Vaňura bude vysílat živě, právě z lipenského festivalu. Od 18 hodin ho pak vystřídá kolega Miloš Skalka a jeho Srdcovky ČRo Dvojky. Po další dva večery budou Srdcovky provázet další oblíbení moderátoři Martin Hrdinka a Josef Melen.

Na jihu Čech se představilo již několik olympioniků, ale v nadcházejících dnech přibydou další. Znovu se bude veslovat s medailistou z Barcelony Václavem Chalupou, chystá se také projížďka s paralympijským vítězem a pravidelným účastníkem Lipno Sport Festu Jiřím Ježkem. Ukázku svého tréninku předvedou ve středu 25. srpna mladí fotbalisté z akademie Dynama, kteří do svých cvičení zapojí i veřejnost. Po celý týden nebudou chybět ani podvečerní pohádky pro děti i oblíbený Klub lišáka Foxe.

Kompletní program festivalu najdete zde 

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun