Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lipno Sport Fest se přehoupl do své druhé poloviny a nabídne další pecky

Lipno Sport Fest se přehoupl do své druhé poloviny a nabídne další pecky

Lipno Sport Fest se přehoupl do své druhé poloviny a nabídne další pecky
pondělí 23.8.2021

Desátý ročník Lipno Sport Festu se rozběhl naplno a má před sebou další týden nabitého programu. Celý druhý festivalový týden bude opět plný sportovních i zábavných aktivit. Denně si můžete zacvičit s MOROU, vyzkoušet v posledních letech velmi oblíbený parkur nebo se naučit na paddleboardu. V pondělí 23. srpna se koná i turnaj ve spikeballu. Spikeball je nový sport s míčkem a speciální síťovou trampolínkou. Je to dynamická míčová sportovní hra, která je poměrně jednoduchá a její pravidla jsou podobná jako v beachvolejbalu. Ukázku svého tréninku předvedou ve středu 25. srpna také mladí fotbalisté z akademie Dynama, kteří do svých cvičení zapojí i veřejnost. O dva dny později změří své síly na beachvolejbalovém turnaji volejbalisté Jihostroje České Budějovice a ČEZu Karlovarska. V sobotu ještě sehrají oba týmy exhibiční utkání.

V úterý 24. srpna se festivalová zóna stane součástí rozhlasového studia ČRo Dvojka. Moderátor Mirek Vaňura bude vysílat živě, právě z lipenského festivalu. Od 18 hodin ho pak vystřídá kolega Miloš Skalka a jeho Srdcovky ČRo Dvojky. Po další dva večery budou Srdcovky provázet další oblíbení moderátoři Martin Hrdinka a Josef Melen.

Na jihu Čech se představilo již několik olympioniků, ale v nadcházejících dnech přibydou další. Znovu se bude veslovat s medailistou z Barcelony Václavem Chalupou, chystá se také projížďka s paralympijským vítězem a pravidelným účastníkem Lipno Sport Festu Jiřím Ježkem. Ukázku svého tréninku předvedou ve středu 25. srpna mladí fotbalisté z akademie Dynama, kteří do svých cvičení zapojí i veřejnost. Po celý týden nebudou chybět ani podvečerní pohádky pro děti i oblíbený Klub lišáka Foxe.

Kompletní program festivalu najdete zde 

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun