Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lišák Fox zve děti do Království lesa. Letos naposled!

Lišák Fox zve děti do Království lesa. Letos naposled!

Lišák Fox zve děti do Království lesa. Letos naposled!
středa 26.10.2022

Podzimní prázdniny jsou poslední možností, kdy letos můžete navštívit lesní hřiště Království lesa. Lišák Fox si připravil na tři odpoledne, 26.–28. října, zábavné dílny a hry pro všechny děti. Každý den od 12 do 16 hodin si děti můžou užít odpoledne se sportem, soutěžemi, diskotékou i podzimním tvořením. Následující dvě odpoledne, 29. a 30. října, je zábava, hry i vyrábění vyšperkované ještě halloweenskou tematikou. Vlastnoručně vyrobené masky děti hned vyzkouší na diskotéce, nebo je využijí v sobotu 29. října od 17 hodin v restauraci Stodola, kde je pro ně také připraven zábavný halloweenský program a tvoření, i lampionový průvod.

Procházky, cyklovýlety i skvělá gastronomie jen pro vás

Klidný podzimní čas na Lipně nabízí kromě animací pro děti i skvělé podmínky pro dlouhé procházky, nebo vyjížďky na kole uprostřed kouzelné přírody.  Přesně to potřebujete po trochu hektickém létě, kdy jste toho museli tolik stihnout. Luxusní zázemí najdete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Element. Vkusné a elegantní ubytování se službami a personálem na špičkové úrovni vám umožní kvalitní odpočinek s potřebným komfortem.

V těsné blízkosti hotelu navíc najdete restauraci Stodola, která vás ohromí moderní českou kuchyní i možností popíjení tankového plzeňského. Stejně jako ve Stodole, tak i v blízké cukrárně Povidloň se můžete těšit na speciální podzimní nabídku a halloweenské zákusky. 

Protože podzim přináší i chladnější a sychravější počasí, je dobré vědět, že prohřát se můžete v bázenu a v sauně Aquaworldu Lipno. Výjimečné umístění bazénu přináší unikátní možnost sledovat z tepla a komfortu vířivky podzimní hladinu blízkého jezera. Skluzavka, bazén s protiproudem i plavecký bazén jsou možnosti, které vaše děti jistě s radostí využijí.

Rodinný areál Lipno je skvělou volbou pro podzimní prázdniny s dětmi. Animační programy v Království lesa je zabaví po celé odpoledne a mírný podzim dává ještě zelenou výletům do přírody. Na Lipně si s veškerým komfortem odpočinete od shonu běžných dní a načerpáte síly. Přijeďte si užít zábavu a dobít baterky před zimou!

Více informací

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun