Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lyžujeme za ceny vedlejší sezony! Od středy 5.1. v provozu pouze sjezdovka Lipenská a Fox park

Lyžujeme za ceny vedlejší sezony! Od středy 5.1. v provozu pouze sjezdovka Lipenská a Fox park

Od středy 5.1. v provozu pouze sjezdovka Lipenská
středa 5.1.2022

Už brzy budeme opět zasněžovat, ale aktuálně vzhledem k nepřízni počasí musíme omezit provoz našeho skiareáu. Od středy 5. ledna bude v provozu pouze lanová dráha a sjezdovka Lipenská a výukové hřiště Foxpark. Lyžovat budeme za ceny vedlejší sezóny, a navíc se slevou 20 %. Skipasy můžete zakoupit online nebo na pokladně přímo u sjezdovky Lipenská na parkovišti P2. Pokladna je otevřena od 8.00 do 16.30 hodin. Ti z vás, kteří si zakoupili vícedenní skipasy, navštivte prosíme, naše Klientské informační centrum, kde Vám kolegyně nabídnou kompenzace za nevyužité dny lyžování. Děkujeme všem za pochopení a přízeň, a těšíme se brzy opět v celém zasněženém areálu na viděnou!

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun