Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Na Lipno i za Stezkou korunami stromů

Na Lipno i za Stezkou korunami stromů

Na Lipno i za Stezkou korunami stromů
středa 28.4.2021

Na Lipně je již v provozu Stezka korunami stromů. Její majestátní 40 metrů vysoká věž láká k výstupu nejen dospěláky, kteří ocení nádherné výhledy na okolní Šumavu, ale také děti, které si nenechají ujít adrenalinové zastávky, zábavnou a vzdělávací Ptačí stezku či sjezd 52 metrů dlouhým tobogánem. Po návštěvě Stezky a Království je pak největší zábavou návrat na centrální parkoviště sjezdovou koloběžkou. Tu je možné si zapůjčit u výstupu z lanovky Lipno Express a užít si téměř 4 km dlouhý a bezpečný sjezd. Půjčovna je v provozu denně od 10:30 do 17:00

Otevírací doba lipenských provozů:

 

Provoz: Stav: Od: do
Stezka korunami stromů Denně 10:00 18:00
Království lesa od 1.5. denně 10:00 18:00
Lanová dráha Lipno Express Denně 9:30 18:15
Bikepark ZAVŘENO    
Floutrejl ZAVŘENO    
Půjčovna Intersport rent Kapitanát od 1.5. denně 9:00 17:00
Půjčovna sjezdových koloběžek Denně 10:30 17:00
Lanový park ZAVŘENO    
Aquaworld ZAVŘENO    
Sauna ZAVŘENO    
Hopsárium ZAVŘENO    
Bobová dráha Denně 9:00 21:00
Pokladny u centrálního parkoviště denně 9:15 17:15
Papilonia ZAVŘENO    
Medical Centrum ZAVŘENO    
Prodejna Intersport Element Denně 9:15 17:15

 

Nákup vstupenek online

 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun