Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Nabídka práce - Hledáme parťáka na pozici Animátor / vedoucí animačního týmu

Nabídka práce - Hledáme parťáka na pozici Animátor / vedoucí animačního týmu

pondělí 24.2.2020

Chcete pracovat v top turistické oblasti v České republice? Baví Vás kreativní práce s dětmi? Chcete být součástí týmu, který tvoří zábavu pro rodiny s dětmi? Chcete se podílet na realizaci zajímavých projektů? Pak je toto místo právě pro vás!

Náplň práce:

  • vytváření a realizace animačních programů pro děti (3 – 10 let)
  • zodpovědnost za pracovní pomůcky a realizační prostor animačního týmu
  • koordinace a vedení animačního týmu
  • spolupráce při přípravě kulturních a sportovních akcí pro veřejnost

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost jazyků výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavou práci v příjemném prostředí
  • zaměstnanecké benefity – skipasy, vstup do Aquawordu Lipno, půjčení lyží nebo plavidel atd.
  • dotované ubytování
  • stravenky
  • slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
  • možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
  • práce na hlavní pracovní poměr

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete životopis na prace@lipnoservis.cz . Více informací na tel.: 607 091 886

Vaše zážitky

Zážitek byl v tom, že už nejme nejmladší a jely jsme letos poprvé a holky říkají v autě "dáme 2-3 hod to bude stačit", ale u kasy, že to je škoda a bylo z toho napoprvé celodenní lyžování! Kupodivu celé tělo nebolelo jen tak trošku nožky. :)

Hana Šmalinská

Byl to nevšední zážitek velké díky.

Emilie Zapletalová

Charlotte - nejlepší instruktorka na světě!!! Milá, vstřícná a šikovná a navíc i krásná :-) Po hodině s ní klidně na velkou sjezdovku!

Markétka

Zatímco starší syn lyžoval s manželem, mladší byl nadšený z lišáka Foxe.

Magdalena Veselá

Lukáš si Honzíka (4)získal v prvním okamžiku. Potom, co Honza zvládl základy lyžování s Honzou Zítkem, vzal jsi ho na starost Lukáš a byla to jízda :-) Nevěřili jsme, že Honzík neměl po dvou hodinách lyžování na sjezdovce dost a chtěl pokračovat. Lukáš je vynikající instruktor a výborný motivátor.

Honzík Koleček

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa