Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Od 26. prosince spouštíme večerní lyžování!

Od 26. prosince spouštíme večerní lyžování!

Od 26. prosince spouštíme večerní lyžování!
neděle 25.12.2022

Hledáte nejlepší podmínky pro vánoční lyžování? Nádherné počasí, skvěle upravené sjezdovky a od pondělí také večerní lyžování! Přijeďte spálit kalorie z vánočních svátků a užívat si téměř 6 km sjezdovek. V provozu jsou všechny lanovky i výukové hřiště Fox park, kde si vaše ratolesti vyzkouší první obloučky nebo oživí zkušenosti z minulých zim. Máme nejlepší podmínky pro lyžování na české straně Šumavy. Lyžujeme každý den od 8.30 do 16 h a od zítřka 26. prosince i večer od 18 do 21 hodin. Připomínáme že, víkendová sleva na rodinné lyžování platí i na druhý svátek vánoční!

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun