Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Od soboty už na dvou sjezdovkách! Otevíráme sjezdovku Dámská

Od soboty už na dvou sjezdovkách! Otevíráme sjezdovku Dámská

Od soboty už na dvou sjezdovkách! Otevíráme sjezdovku Dámská
pátek 16.12.2022

Ze Skiareálu přinášíme před začátkem víkendu další dobré zprávy! Od soboty už kromě Lipno Express pojede také lanová drahá Střecha. Otevření se dočká rovněž druhá sjezdovka, lyžaři budou moci vyrazit na sjezdovku Dámská. Provoz zahájí i restaurace U Yettiho, kterou najdete při dojezdu ze sjezdovky Dámská. Otevřeno bude mít od 9:00 do 16:00 hod.

S nejmenšími můžete už od prvního dne otevření Skiareálu vyrazit do Fox parku, intenzivně pracujeme také na sjezdovkách Vyhlídka a Promenádní, aby byly připravené na Vánoční víkend. Večerní lyžování zatím v provozu nebude, stejně jako lanová dráha a sjezdovka Lipenská. Připomínáme, že aktuálně lyžujeme za ceny vedlejší sezony. 

Nákup skipasu online 

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun