Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Pigy a Lily na cestách aneb Pigyáda v Království lesa

Pigy a Lily na cestách aneb Pigyáda v Království lesa

Pigy a Lily na cestách aneb Pigyáda v Království lesa
čtvrtek 17.6.2021

Jedna liška, dvě prasátka a spousta dalších lesních zvířátek bude v sobotu 19. června řádit v Království lesa. Lišák Fox pozval na návštěvu prasátko Pigy a jeho kamarádku Lily. Ti si pro vás nachystali spoustu tancování, her a dokonce i kouzlení a kabaret. Kouzlit budou společně s proslulým kouzelníkem Pavlem Kožíškem, a to si jistě nemůžete nechat ujít. Přijďte si užít smíchem a radostí nabitý den do Království lesa.

Vstupenky lze zakoupit i online ZDE

 

Upozornění: Vstup na akci je možný za podmínek, že se prokážete některou z následujících možností (vyjma dětí do 6 let).

1.       absolvování PCR testu nejdéle před 7 dny s negativním výsledkem

2.       absolvování antigenního testu nejdéle před 72 hodinami na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem

3.       absolvování očkování dvou dávkovou vakcínou s tím, že od první dávky uplynulo alespoň 22 dní a mezi podáním první a druhé dávky neuplynulo více než 90 dnů

4.       absolvování obou dávek dvou dávkového očkování, přičemž od podání druhé dávky neuplynulo více než 9 měsíců

5.       absolvování očkování jedno dávkovou vakcínou a od očkování uplynulo alespoň 14 dní, ale ne více než 9 měsíců

6.       prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covid-19 a již uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní

V případě, že jste absolvovali antigenní test nejdéle před 72 hodinami v zaměstnání nebo ve školském zařízení, bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezinfekčnosti, které je možné stáhnout zde.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun