Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Po lyžování za motýly

Po lyžování za motýly

Po lyžování za motýly
pondělí 14.2.2022

Pobyt na Lipně si můžete zpestřit výstupem na Stezku korunami stromu nebo do místní Papilonie Tak se jinými slovy nazývá motýlí dům, vnitřní tropická zahrada, ve které poletují stovky motýlů z celého světa. Můžete se mezi nimi procházet, podívat se, jak se líhnou, fotit si je a třeba si na vás některý z nich i sedne. Motýli mají rádi světlé barvy, třeba žlutou nebo svítivě zelenou, a ovocné vůně: pokud budete mít takové tričko a parfém, máte větší šanci, že sna vás usedne. V zahradě je opravdu tropické podnebí, vysoká vlhkost a teplota 28–30 stupňů, zimní oblečení tedy nechte v šatně na recepci. Otevřeno je každý den a s Lipno.card máte navíc slevu 10 %.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun