Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Po lyžování za motýly

Po lyžování za motýly

Po lyžování za motýly
pondělí 14.2.2022

Pobyt na Lipně si můžete zpestřit výstupem na Stezku korunami stromu nebo do místní Papilonie Tak se jinými slovy nazývá motýlí dům, vnitřní tropická zahrada, ve které poletují stovky motýlů z celého světa. Můžete se mezi nimi procházet, podívat se, jak se líhnou, fotit si je a třeba si na vás některý z nich i sedne. Motýli mají rádi světlé barvy, třeba žlutou nebo svítivě zelenou, a ovocné vůně: pokud budete mít takové tričko a parfém, máte větší šanci, že sna vás usedne. V zahradě je opravdu tropické podnebí, vysoká vlhkost a teplota 28–30 stupňů, zimní oblečení tedy nechte v šatně na recepci. Otevřeno je každý den a s Lipno.card máte navíc slevu 10 %.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun