Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Přijďte si vychutnat nové lahůdky do Stodoly

Přijďte si vychutnat nové lahůdky do Stodoly

Přijďte si vychutnat nové lahůdky do Stodoly
čtvrtek 20.10.2022

Dobré jídlo je rozhodně součástí dovolené a správného odpočinku. V rodinném areálu Lipno najdete oboje. Stylová restaurace Stodola je vyhlášená špičkovou gastronomií a s podzimem si pro vás připravila nové vymazlené menu. Co byste řekli třeba na kančí kýtu se šípkovou omáčkou a perníkovým knedlíkem? Nebo na tradiční šumavské zelňáky s trhaným vepřovým masem? Cítíte tu vůni? Stodola ale myslí i na nemasožravce, proto má na jídelním lístku nově třeba grilovaný kozí sýr na salátu z červené řepy, nebo pečený brambor v popelu se zastřeným vejcem v koprové pěně. Tak neváhejte a přiďte po procházce ochutnat!

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun