Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola

Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola

Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola
středa 29.12.2021

Strávit poslední dny letošního roku s rodinou nebo přáteli ve stylové restauraci a vynikajícím jídlem i pitím můžete právě v lipenské Stodole. Restaurace je otevřena po celý den až do silvestrovské půlnoci, a to pro všechny. Výběr z menu bude bohatý a jistě uspokojí chuťové buňky každého gurmána. Zajištěno je také profesionální hlídání dětí i hudební doprovod zkušeného DJ.

Pro jistotu místa určitě doporučujeme udělat rezervaci na na emailu hotel@hotelelement.cz nebo na tel. 380 420 770.

Restaurace Stodola

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun