Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola

Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola

Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola
středa 29.12.2021

Strávit poslední dny letošního roku s rodinou nebo přáteli ve stylové restauraci a vynikajícím jídlem i pitím můžete právě v lipenské Stodole. Restaurace je otevřena po celý den až do silvestrovské půlnoci, a to pro všechny. Výběr z menu bude bohatý a jistě uspokojí chuťové buňky každého gurmána. Zajištěno je také profesionální hlídání dětí i hudební doprovod zkušeného DJ.

Pro jistotu místa určitě doporučujeme udělat rezervaci na na emailu hotel@hotelelement.cz nebo na tel. 380 420 770.

Restaurace Stodola

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun