Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Skiareál Lipno ukončí sezonu v neděli 27. března

Skiareál Lipno ukončí sezonu v neděli 27. března

Skiareál Lipno ukončí sezonu v neděli 28. března
čtvrtek 24.3.2022

První jarní den je za námi a je tedy čas se se zimou už opravdu rozloučit. Konečnou tečku za zimní sezónou uděláme ve Skiareálu Lipno v neděli 27. března. Uzavřen bude provoz skiareálu, půjčovny zimního vybavení i skiservis. Krátce na to bude však už otevřena půjčovna kol, koloběžek a inline bruslí Kapitanát, a to už v pátek 1. dubna. Na Lipně tedy potvrzujeme, že zde sezona nikdy nekončí.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun