Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Stezka korunami stromů Lipno slaví první kulatiny. Oslavte je společně s ní i Monikou Absolonovou!

Stezka korunami stromů Lipno slaví první kulatiny. Oslavte je společně s ní i Monikou Absolonovou!

Stezka korunami stromů Lipno slaví první kulatiny. Oslavte je společně s ní i Monikou Absolonovou!
pondělí 18.7.2022

Už před deseti lety, přesně 20. července, udělala Stezka korunami stromů Lipno radost prvním návštěvníkům. Oslavy tohoto významného výročí vyvrcholí celodenním programem, který je laděný do rozpustilého komediantského stylu. Akrobati, žongléři, kejklíři, cirkusáci i pouliční herci vás pobaví i překvapí. Slavnostního krájení narozeninového dortu se ujme zpěvačka Monika Absolonová. Děti, které slaví narozeniny ve stejný den jako Stezka, mají vstupné zdarma a můžou se těšit i na dárek. Letní oslavu mezi vrcholky stromů si nenechte ujít!

Stezka korunami stromů Lipno rozdává radost a zážitky už deset let a bude v tom pokračovat i nadále. Oslava narozenin bude vypadat jako obrovská party pro všechny. Slovo nuda můžete pro tento den vypustit ze svého slovníku. Cirkusový a akrobatický rej nenechá nikoho v klidu, budete si připadat jako na jedné velké živelné oslavě.  Ve vzduchu se budou otáčet nejen míčky, kužely a diaboly, ale i nože a lahve. Komu se žonglérské umění zalíbí natolik, že by se ho chtěl naučit, může to udělat přímo na místě. V programu je připravený i žonglérský workshop s profesionály.

Při akrobatické show Fangle budete tajit dech a žasnout, co všechno lidské tělo dokáže. V příběhu o kapitánovi a plavčíkovi se budou míhat nože, vlajky i končetiny. Kejklířská pohádka Brémští cirkusanti o starých a zdánlivě nepotřebných cirkusových zvířátkách, která prchnou zlému principálovi, zabaví vaše děti i vás. Loutky ve vystoupení jsou vyrobené z recyklovaných materiálů a pohádka sama si vtipně pohrává s tématem recyklace a zbytečného vyhazování funkčních věcí. Herecká a akrobatická skupina Chůďadlo se postará také o zábavné dětské animace, které budou probíhat přímo na Stezce i pod ní.

V zásobě je také velká spousta her, soutěží a balónků. Pro všechny bude určitě velkým lákadlem focení s Monikou Absolonovou a naším oblíbeným maskotem lišákem Foxem. Monika Absolonová je letošní slavný gratulant a jako vzácný host nejen zazpívá, ale po svém koncertu také rozkrájí narozeninový dort.

 

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun