Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Strom přání ze Stezky začne brzy nadělovat

Strom přání ze Stezky začne brzy nadělovat

Strom přání ze Stezky začne brzy nadělovat
čtvrtek 19.1.2023

Každý, kdo se zúčastnil tradičního Novoročního výstupu na Stezku korunami stromů, měl možnost nejen vyhrát jednodenní skipas do Skiareálu Lipno, ale také mohl své přání svěřit na strom, který byl umístění u vstupu na samotnou Stezku. Přáníček se sešlo cirka sto, a my, jak jsme slíbili, z nich vylosujeme tři. Každý měsíc a vždy na jeho začátku, potěšíme jednoho z vás. Sledujte proto naše sociální sítě a vaše emailové schránky, abyste o svou výhru nepřišli. První přání losujeme 1.února a hoříme nedočkavostí, komu a čím uděláme radost.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun