Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Strom přání ze Stezky začne brzy nadělovat

Strom přání ze Stezky začne brzy nadělovat

Strom přání ze Stezky začne brzy nadělovat
čtvrtek 19.1.2023

Každý, kdo se zúčastnil tradičního Novoročního výstupu na Stezku korunami stromů, měl možnost nejen vyhrát jednodenní skipas do Skiareálu Lipno, ale také mohl své přání svěřit na strom, který byl umístění u vstupu na samotnou Stezku. Přáníček se sešlo cirka sto, a my, jak jsme slíbili, z nich vylosujeme tři. Každý měsíc a vždy na jeho začátku, potěšíme jednoho z vás. Sledujte proto naše sociální sítě a vaše emailové schránky, abyste o svou výhru nepřišli. První přání losujeme 1.února a hoříme nedočkavostí, komu a čím uděláme radost.

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun