Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky V sobotu bude v Království lesa veselo!

V sobotu bude v Království lesa veselo!

V sobotu bude v Království lesa veselo!
středa 26.5.2021

I tuto sobotu se bude na všechny malé návštěvníky těšit v Království lesa jejich oblíbený lišák Fox. I když aktuální situace nepřeje velkolepým oslavám svátku všech dětí, přichystal si spolu se svým animačním týmem krátké hry a soutěže o drobné ceny. Vezměte mámu, tátu, sestru i bráchu a přijďte si pohrát nejen s mazlivými kozičkami a dalšími královskými atrakcemi, ale také s lišákem Foxem.

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun