Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Vepřové hody tento víkend v restauraci Energo

Vepřové hody tento víkend v restauraci Energo

Vepřové hody tento víkend v restauraci Energo
pátek 22.1.2021

Je libo jitrničku, nebo máte raději jelítko? S lepenící nebo chlebem? O tomto víkendu bude opět otevřeno výdejové okénko restaurace Energo a má pro vás nachystáno mnoho zabijačkových specialit. Pravou šumavskou prdelačku, škvarkovou pomazánku nebo tlačenku s cibulí si po sněhových radovánkách můžete dopřát po celý víkend od 10 do 16 hodin. Restauraci najdete na výstupu lanovky Lipno Express.

Víkendová nabídka: 

  • Kuřecí vývar s masem a nudlemi - 58 Kč
  • Světlá ovarová polévka - 58 Kč
  • Prdelačka 58 Kč
  • Jitrnice nebo jelítko se staročeskou lepenicí a okurkou - 165 Kč
  • Jitrnicový prejt se staročeskou lepenicí - 165 Kč
  • Světlá tlačenka s cibulí a chlebem - 119 Kč
  • Škvarková pomazánka s cibulkou a chlebem - 109 Kč

Těšíme se na vás 

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun