Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Vepřové hody tento víkend v restauraci Energo

Vepřové hody tento víkend v restauraci Energo

Vepřové hody tento víkend v restauraci Energo
pátek 22.1.2021

Je libo jitrničku, nebo máte raději jelítko? S lepenící nebo chlebem? O tomto víkendu bude opět otevřeno výdejové okénko restaurace Energo a má pro vás nachystáno mnoho zabijačkových specialit. Pravou šumavskou prdelačku, škvarkovou pomazánku nebo tlačenku s cibulí si po sněhových radovánkách můžete dopřát po celý víkend od 10 do 16 hodin. Restauraci najdete na výstupu lanovky Lipno Express.

Víkendová nabídka: 

  • Kuřecí vývar s masem a nudlemi - 58 Kč
  • Světlá ovarová polévka - 58 Kč
  • Prdelačka 58 Kč
  • Jitrnice nebo jelítko se staročeskou lepenicí a okurkou - 165 Kč
  • Jitrnicový prejt se staročeskou lepenicí - 165 Kč
  • Světlá tlačenka s cibulí a chlebem - 119 Kč
  • Škvarková pomazánka s cibulkou a chlebem - 109 Kč

Těšíme se na vás 

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun