Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Vyrazte do vody, bazén je opět v provozu

Vyrazte do vody, bazén je opět v provozu

Vyrazte do vody, bazén je opět v provozu
čtvrtek 24.11.2022

Bazén Aquaworld Lipno je po krátké přestávce zase v plném provozu a v ještě lepší formě se na vás těší. Teplá voda je v podzimních mlhách ideálním způsobem tráve­ní volného času. Když k tomu přidáte ještě vířivku a vý­hled na uklidňující hladinu jezera, máte skvělý zážitek na chladné odpoledne. Pro děti a nezdolné sportovce má Aquaworld připravenou skluzavku a bazén s protiprou­dem. Bazén Aquaworld je přístupný i pro handicapo­vané, díky vodnímu zvedáku Delfín.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun