Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Vyrazte do vody, bazén je opět v provozu

Vyrazte do vody, bazén je opět v provozu

Vyrazte do vody, bazén je opět v provozu
čtvrtek 24.11.2022

Bazén Aquaworld Lipno je po krátké přestávce zase v plném provozu a v ještě lepší formě se na vás těší. Teplá voda je v podzimních mlhách ideálním způsobem tráve­ní volného času. Když k tomu přidáte ještě vířivku a vý­hled na uklidňující hladinu jezera, máte skvělý zážitek na chladné odpoledne. Pro děti a nezdolné sportovce má Aquaworld připravenou skluzavku a bazén s protiprou­dem. Bazén Aquaworld je přístupný i pro handicapo­vané, díky vodnímu zvedáku Delfín.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun