Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Zasněžujeme celý areál! Od úterý do čtvrtka se slevou 20% a pouze po Jezerní sjezdovce

Zasněžujeme celý areál! Od úterý do čtvrtka se slevou 20% a pouze po Jezerní sjezdovce

Zasněžujeme celý areál! Od úterý do čtvrtka se slevou 20% a pouze po Jezerní sjezdovce
pondělí 20.12.2021

Chystáme pro vás to nejlepší lyžování přes vánoční svátky, a to s sebou nese drobná omezení. Abychom mohli nasněžit dostatečnou vrstvu sněhu a sjezdovky pro vás byly vždy v té nejlepší kondici, uzavíráme od zítřka, tedy úterý 21. prosince až do čtvrtka 23. prosince včetně, lanovou dráhu Střecha a sjezdovku Dámskou. Po následující tři dny bude tedy v provozu pouze lanová dráha Lipno Express a sjezdovka Jezerní. V tyto dny budou také platit speciální ceny. Stále je aktuální ceník vedlejší sezóny a z něj Vám ještě při nákupu skipasu odečteme 20%. Otevřeno bude, tak jak jste zvyklí, tedy od 8.30 do 16 hodin. Večerní lyžování je zatím stále mimo provoz.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun