Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Zima panuje ve Skiareálu Lipno v plné síle! Otevíráme další sjezdovky a skicross

Zima panuje ve Skiareálu Lipno v plné síle! Otevíráme další sjezdovky a skicross

Zima panuje ve Skiareálu Lipno v plné síle! Otevíráme další sjezdovky a skicross
čtvrtek 9.2.2023

Zima se ve Skiareálu Lipno projevuje ve své nejlepší formě. Od soboty otevíráme sjezdovku Střecha, měřený slalom k Yettimu a také populární skicross. K lyžování je připravená 110cm vrstva technického i přírodního sněhu a zábava ve Foxparku, v lyžařské škole a v celém areálu jede naplno. S online rezervací lyžařského vybavení ušetříte čas i peníze a s Lipno kartou získáte další výhody. Nepropásněte ideální podmínky letošní sezóny!

Půjčovna ušetří čas i peníze

Nadstandardně vybavená půjčovna ušetří návštěvníkům čas i peníze. Při objednávce online získají skvělou 15% slevu a při vyzvednutí výbavy už neztrácí čas nahlašováním svých údajů. Do objednávky totiž předem zadávají veškeré potřebné údaje jako je výška a váha, velikost lyžařských bot apod. Pak už stačí jen přijít, vyzvednout si připravený a seřízený set, a užít si více času na svahu.

Bezpečně na sjezdovce s Policií ČR

Lyžování doplní v pátek 10. března zábavná a edukativní akce s Policií ČR s názvem Bezpečně na sjezdovce. Preventivní akce plná her a zábavy připomene všem zásady bezpečného pohybu na svahu. Děti i dospělí se tak můžou něco přiučit, nebo si oprášit trochu zapadlé vědomosti. Kdo má rád tradiční zabijačkové speciality, nemine restauraci Stodola. O víkendu od 10. do 12. února se bude z místní kuchyně linout vůně prejtu, ovaru, tlačenky i huspeniny. Vše z rukou lipenského řezníka.

Zasněžená krajina také přímo vybízí k návštěvě Stezky korunami stromů. Pohledy do dalekého okolí přikrytého bílou sněhovou pokrývkou jsou nezapomenutelným zážitkem. Zažijete nejen závratný pocit z výšky, ale i klid polospící krajiny.

Skiareál Lipno má výjimečné podmínky pro skvělou zimní zábavu. Upravené sjezdovky, pohodlné lanovky, přátelská a profesionální lyžařská škola i gastronomické zážitky lákají k návštěvě.

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun