Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Zimní otevírací doba Stezky korunami stromů

Zimní otevírací doba Stezky korunami stromů

Zimní otevírací doba Stezky korunami stromů
čtvrtek 4.11.2021

Stezka korunami stromů je otevřena 364 dní v roce, a i během zimního období má její návštěva své kouzlo. S ubývajícím slunečním svitem má ale upravenou otevírací dobu. Od 1. listopadu až do 31. března bude otevřena od 10 do 16 hodin. Vstupenky je možné zakoupit online, v Klientském informačním centru u hlavního parkoviště nebo přímo u Stezky. Do zahájení lyžařské sezony nebude v provozu lanová dráha Lipno Express, ale těm, kteří si nechtějí udělat procházku, je k dispozici Stezkabus.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun