Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Zimní otevírací doba Stezky korunami stromů

Zimní otevírací doba Stezky korunami stromů

Zimní otevírací doba Stezky korunami stromů
čtvrtek 4.11.2021

Stezka korunami stromů je otevřena 364 dní v roce, a i během zimního období má její návštěva své kouzlo. S ubývajícím slunečním svitem má ale upravenou otevírací dobu. Od 1. listopadu až do 31. března bude otevřena od 10 do 16 hodin. Vstupenky je možné zakoupit online, v Klientském informačním centru u hlavního parkoviště nebo přímo u Stezky. Do zahájení lyžařské sezony nebude v provozu lanová dráha Lipno Express, ale těm, kteří si nechtějí udělat procházku, je k dispozici Stezkabus.

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun