Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Půjčovna a servis Prodejna Intersport

Prodejna Intersport

  • Intersport Lipno - Hotel Element
    8:00 - 17:00
 

Popis služby

Využijte fantastické ceny na sportovní oblečení a doplňky! S výběrem vám rádi poradíme a společně najdeme vhodné oblečení i obuv do každého počasí. 

Zboží pravidelně doplňujeme a obměňujeme. 

Nabízíme nové kolekce zimního oblečení a obuvi našich tradičních značek Helly Hansen, LUHTA, Icepeak, McKinley a Craft. 

Letos jsme nabídku nově doplnili o kvalitní a značkové oblečení RUKKA, COLOR KIDS, NORTHFINDER, Kari Traa a CMP.

Na prodejně najdete také široký výběr obuvi značek Salomon, McKinley, CMP, Helly Hansen, Color Kids.

Ve stálé nabídce nechybí kvalitní funkční prádlo, rukavice, čepice, nákrčníky i ponožky.

Lyžařskou výbavu skvěle doplníte s helmami značek Alpina, Relax, Gaudo, Etape a dětem je okrášlíte oblíbenými dětskými ouškami. Vybrat si můžete i ze široké nabídky lyžařských brýlí, chráničů páteře, lyžařských hůlek, dětských bobů, kluzáků, hokejek i saní. 

Po celý rok najdete na prodejně sluneční brýle, plavky, batohy a výživové doplňky.

 

 

 

 
 
 

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun