skibus
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava do areálu Autobusem z Českých Budějovic na Lipno

Autobusem z Českých Budějovic na Lipno

Skibus z Českých Budějovic

  • Trasa České Budějovice – Lipno nad Vltavou
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30 % na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy
  • Skibus jezdí ve všední dny o jarních prázdninách (destinace České B.), víkendech, státních svátcích
Směr Lipno nad Vltavou
České Budějovice, aut.nádr. 07:20
x Dolní Třebonín,rozc. Věncova Hora 07:37
Český Krumlov, Špičák 07:55
Kájov, hlavní silnice 08:00
Hořice na Šumavě 08:10
Černá v Pošumaví 08:20
Frymburk 08:33
Lipno nad Vltavou, lanovka 08:45
Směr České Budějovice
Lipno nad Vltavou, lanovka 16:30
Frymburk 16:39
Černá v Pošumaví 16:50
Hořice na Šumavě 17:00
Kájov, hlavní silnice 17:08
Český Krumlov, Špičák 17:15
x Dolní Třebonín,rozc. Věncova Hora 17:24
České Budějovice, aut.nádr. 17:50

 

Jede také 23.12.2022, 26.12. - 30.12.2022, 2.1.2023, 3.2.2023, 6.3.2023 - 10.3.2023

Nejede 24.12.2022, 25.12.2022, 31.12.2022, 1.1.2023

x - zastávka na znamení

Zastávka Český Krumlov, Špičák je ve směru do Č.Budějovic obsluhována na hlavní silnici od Kájova

Lyže, snowboardy, brusle a dětské boby jsou přepravovány jen v případě, že neohrozí poškozením ostatní zavazadla a k přepravě jsou přijata pouze v případě volné kapacity zavazadlového prostoru

30 % SLEVA na skipas: provozovatel Skiareálu Lipno poskytuje oproti předložené jízdence z autobusu linky 320190 nebo jízdence JIKORD plus z téhož dne použité v lince 320190 (k jízdence obdržíte evidenční lístek) slevu 30 % z aktuální ceny jednodenních skipasů pro: děti do 15 let, junioři 16 až 18 let, studenti do 26 let, dospělí, senioři nad 65 let.

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun