Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Ubytování na Lipně Chata Lanovka

Chata Lanovka

Lipno.card
  • Lipno nad Vltavou
  • Appartment

Hodnocení návštěvníků

4.4/5

Cena od: 300 Kčosobu / noc
Poptat

95% návštěvníků toto ubytování doporučuje

 

Popis objektu

Ústřední ubytovací zařízení na Lipně se 144 pevnými lůžky - palandy a 40 přistýlkami sdružující ubytovací a gastro služby na vysoké úrovni ve spojení s nabídkou prostor pro výuku, soutěže, meetingy, oslavy, školení, eventy, komplex vhodný pro rodinou dovolenou, školní pobyty, zázemí pro eventy, soustředění různého charakteru, školení a mnoho dalších s výjimečnou polohou v centru Active Park Lipno a nástupu na jezerní cyklo in-line stezku, v zimě pak přímo pod sjezdovkou. Prostřednictvím speciálně nabité Karty hosta Lipno card, kterou obdrží každý host při příjezdu na recepci je možné čerpat mimořádné slevy na služby Active Park Lipno a Skiareálu Lipno. Přímo v budově Chaty Lanovka se nachází půjčovna sportovního vybavení, servis, obchod, lyžařská škola, v bezprostřední blízkosti je pak Supermarket.

Poptat ubytování
 

Výhodné balíčky s tímto ubytováním

Na Stezku nebo do Království lesa zdarma se 5 denním pobytem

Na Stezku nebo do Království lesa zdarma se 5 denním pobytem

  • od 550 Kč/ os./ noc
  • 1. 7. - 31. 8. 2017

Chcete navštívit ty nejlepší atrakce na Lipně zdarma? Léto je na ně naprosto ideální. V červenci a v srpnu vám rozdáváme po 2 VSTUPENKÁCH DO KRÁLOVSTVÍ LESA NEBO NA STEZKU KORUNAMI STROMŮ. Zdarma je...

Šest = sedm

Šest = sedm

  • od 1800 Kč/os. v APT / pobyt
  • 1.4. - 31.10.2017

Nenechte si ujít týdenní relax, přírodu, sport a příjemné ubytování. Ubytování na sedm nocí za cenu šesti v pohodlných, plně vybavených apartmánech v centru všech lipenských aktivit.

Letní dovolená  na Lipně se snídaní zdarma

Letní dovolená na Lipně se snídaní zdarma

  • od 550 Kč/ os./ noc
  • 19. 6. - 31. 8. 2017

Další bonusová nabídka pro vás: snídaně zdarma k pobutu od 3 nocí. Přijeďte s rodinou, kamarády nebo s celou partou, ubytujte se výhodně a s bonusem v Chatě Lanovka a užijte si koupání, adrenalin i...

Nezávazná poptávka

* povinné položky

Mapa okolí

Vaše zážitky

Včera jsme se po týdnu vrátili domů a už se těšíme na příští rok. Termín už máme zarezervovaný. Moc se těšíme. Letos to byla super lyžovačka, málo lidí, azuro.

Kateřina Jonášová

V Království lesa,byl pro nás pro všechny,úžasný den.Všem doporučujeme.

Gabriela Falcová

Zážitek byl v tom, že už nejme nejmladší a jely jsme letos poprvé a holky říkají v autě "dáme 2-3 hod to bude stačit", ale u kasy, že to je škoda a bylo z toho napoprvé celodenní lyžování! Kupodivu celé tělo nebolelo jen tak trošku nožky. :)

Hana Šmalinská

Letos jsme si opět užili s rodinou krásné 4 dny na Lipně. Jezdíme sem rádi každý rok. Syn má rád pracovní stroje, takže foto s Vaší rolbou nesmělo chybět. Tímto bychom také rádi poděkovali Pepovi Dohnalovi za výuku našeho syna v lyžařské školičce.

Renata Kordíková

Lipno nás baví v létě i v zimě. Vždy se tam těšíme a snažíme si užít pobyt. Naše rodina se cítí na Lipně spokojeně a šťastně.

Klára Netuková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Lipno.card zakoupíte na IC LipnoLipno.card zakoupíte na IC Lipno