Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Unikátní poštovní známky
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Unikátní poštovní známky

Unikátní poštovní známky


Novinka

Unikátní poštovní známky

Jedinečná kolekce vlastních poštovních známek vyobrazuje 41 olympijských sportů, znaků a symbolů Lipna. Jedná se o unikátní kolekci, vzpomínku a skvělý suvernýr z Lipna nad Vltavou.

Odkaz na e-shop

 

Co ještě vyzkoušet?

Bikepark

Bikepark

1 hodina

Lanový park

1 hod cena od 238 Kč

Vaše zážitky

Zatímco starší syn lyžoval s manželem, mladší byl nadšený z lišáka Foxe.

Magdalena Veselá

❤Bohužel nemám žádný zážitek jelikož se nám ještě s rodinou nedostalo radosti k vám vyrazit,je tolik nádherných míst a verim ze Lipno❤ si zamilujeme jako každý krásný kout naší země❤. Těšíme se se k Vám. K+H+K+M Konečných ❤

Kateřina Konečná

Naposledy jsem tu byl před 30-ti lety, letos jsem vyrazil s vnoučkem a nestačil jsem se divit. Prostě nádhera a těch možností, od koupání, po stezku, bobovou dráhu a aquaparku (a samozřejmě i šlapadla). Na vše jsem se těšil stejně jako on. Tak mám v plánu určitě se ještě letos vrátit :)

Václav Mařík

Na Lipně jsme byli poprvé snowboardovat letos v únoru. Byla ale taková mlha, že jsme nevěděli kam jedeme a proto ani pořádně nevíme, jak to u vás na sjezdovkách a v okolí vypadá :D Ráda bych vyhrála skipas, abych se k vám podívala za lepšího počasí a konečně viděla, jak to u vás máte krásné :)

Barbora Kočandrlová

Není nad to osvěžit se u vás na Lipně :) Poslouží stejně jako moře. Snad to letos alespoň jednou stihnu k tomu jihočeskému moři :)

Martin Kořán

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun