Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky

Novinky

Sjezdovka Jezerní je od 4.1. mimo provoz! Ostatní sjezdovky v provozu

Sjezdovka Jezerní je od 4.1. mimo provoz! Ostatní sjezdovky v provozu

pondělí 3.1.2022

Od úterý 4. ledna bude z provozně technických důvodů mimo provoz sjezdovka Jezerní. Lanová dráha Lipno Express, která vede z centrálního parkoviště nahoru na vrchol Kramolín a k dalším sjezdovým tratím, bude v provozu v klasickém čase tedy od 8.30 do 16 hodin. Zpět ke svým vozům na centrálním parkovišti se všichni dostanou pohodlně ze sjezdovky...

Večerní lyžování od neděle 2. 1. do odvolání zrušeno

Večerní lyžování od neděle 2. 1. do odvolání zrušeno

neděle 2.1.2022

Mrzí nás to, ale nemůžeme jinak. A proto, od neděle 2. ledna rušíme z důvodu bezpečnosti večerní lyžování. Vyhlížíme společně s vámi mrazivé dny a noci, abychom mohli opět nasněžit pořádnou vrstvu sněhu a večerní lyžování obnovit. Přes den stále lyžujeme od 8.30 do 16 hodin a máme v provozu všechny čtyři lanové dráhy.

Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola

Přivítejte nový rok ve stylové restauraci Stodola

středa 29.12.2021

Strávit poslední dny letošního roku s rodinou nebo přáteli ve stylové restauraci a vynikajícím jídlem i pitím můžete právě v lipenské Stodole. Restaurace je otevřena po celý den až do silvestrovské půlnoci, a to pro všechny. Výběr z menu bude bohatý a jistě uspokojí chuťové buňky každého gurmána. Zajištěno je také profesionální hlídání dětí i...

Na Nový rok tradičně na Stezku korunami stromů

Na Nový rok tradičně na Stezku korunami stromů

úterý 28.12.2021

Kdo asi bude prvním návštěvníkem Stezky korunami stromů v roce 2022 a bude to jeho první novoroční výstup? Buďte to právě vy! Tradiční návštěva Stezky na Nový rok je skvělou příležitostí, jak nejen aktivně strávit první den nového roku, ale také ochutnat náš originální punč a vyhrát jednodenní skipas. Otevřeno bude jako vždy od 10 hodin.

Skipas můžete vrátit v Klientském informačním centru nebo do automatických vracečů

Skipas můžete vrátit v Klientském informačním centru nebo do automatických vracečů

pondělí 27.12.2021

Nejjednodušší způsob, jak vrátit Lipno.card, tedy skipas, je využít dvou vracecích boxů, které se nachází přímo u informační mapy. Automaty jsou v provozu denně od 8 do 23 hodin. Vrátit je ale také můžete v Klientském informačním centru, které je otevřeno denně od 8 do 16.30 hodin a od 17.45 do 20 hodin.

Večerní lyžování spuštěno

Večerní lyžování spuštěno

sobota 25.12.2021

Lyžovat přes den je zábava, ale večer to má své nezapomenutelné kouzlo. Obzvlášť pokud při tom vidíte na zamrzlou hladinu lipenského jezera a osvětlenou marinu. Vyzkoušejte večerní lyžovačku na sjezdovce Jezerní a užijte si tento neopakovatelný zážitek, který jinde nenajdete. Večerní lyžování startuje právě dnes v 18 hodin. Do odvolání tak bude už...

Od Štědrého dne více zábavy na více sjezdovkách

Od Štědrého dne více zábavy na více sjezdovkách

čtvrtek 23.12.2021

Sněžili jsme, co se dalo a slibovali spuštění více lanovek a kilometrů sjezdovek. A protože sliby se mají plnit a o Vánocích o to více, otevíráme od zítřka spousty dalších sjezdových tratí. Od pátku 24. prosince budou v provozu všechny lanové dráhy. Jmenovitě Lipno Express, Střecha, Promenádní i Lipenská. S nimi pak sjezdovky Jezerní, Dámská,...

Změny otevíracích dob našich provozů během vánočních svátků

Změny otevíracích dob našich provozů během vánočních svátků

úterý 21.12.2021

Pro větší přehled a jistotu, že až k nám přijedete bude mít otevřeno, Vám níže přinášíme pár důležitých informací o otevíracích dobách.

Zasněžujeme celý areál! Od úterý do čtvrtka se slevou 20% a pouze po Jezerní sjezdovce

Zasněžujeme celý areál! Od úterý do čtvrtka se slevou 20% a pouze po Jezerní sjezdovce

pondělí 20.12.2021

Chystáme pro vás to nejlepší lyžování přes vánoční svátky, a to s sebou nese drobná omezení. Abychom mohli nasněžit dostatečnou vrstvu sněhu a sjezdovky pro vás byly vždy v té nejlepší kondici, uzavíráme od zítřka, tedy úterý 21. prosince až do čtvrtka 23. prosince včetně, lanovou dráhu Střecha a sjezdovku Dámskou. Po následující tři dny bude tedy...

Přenosný skipas pro rodiče je tady!

Přenosný skipas pro rodiče je tady!

pátek 17.12.2021

Další z letošních novinek ve Skiareálu Lipno je přenosný skipas pro rodiče. Přesněji řečeno pro maximálně dvě osoby. Lyžovat tak může například dopoledne maminka a odpoledne tatínek, zatímco maminka se šla zrelaxovat do vířivky či sauny v lipenském Aquaworldu.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun