Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci přidat vlastní zážitek

Chci se inspirovat zážitky ostatních

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše zážitky

vlasta slipková

na Lipno jezdím celej rok,fotím vše ,mám to tu ráda,jsem otužilec,tak i koupání na pláži,když není zamrznuto,akce si nenechám ujít,miluju to tu..

vlasta slipková

neděle, 21. května 2023

Na Lipně jsme loni strávili podzimní prázdniny a tolik nádherných dní jsme si opravdu užili naplno. Nebyla chvíle, kdy bychom se nudili, stále bylo co podnikat. Dětem se moc líbila Stezka v korunách stromů a Království lesa plné her, animační programy s Lišákem Foxem. Ale nejvtipnější zážitek máme z bobové dráhy, kdy malý synek při příjezdu nahoru hlásil, že se mu chce kakat. Jsem trochu posera a nejezdím příliš rychle, ale tentokrát jsem jízdu opravdu urychlit musela, aby se cestou nestala nemilá nehoda...Tak vysoké číslo dole na ukazateli rychlosti už asi nikdy mít nebudu.

Jana Ťoupalová

čtvrtek, 18. května 2023

vlasta

na Lipno jezdím několikrát do roka,fotím vše,co se hýbe i nehýbe,mám to tu ráda,někdy jedu s půjčeným dítětem a ted pojedu na rally.

vlasta

čtvrtek, 18. května 2023

Lenka Jakešová

Dobrý den,byli jsme u Vá s s rodinou loni přímo v Králoství lesa cela rodina jsme si užili celý den a dcera Michalka furt říká chce ještě na tobogány ♥️ poté jsme ještě navštívili bobovou dráhu. Máme to na Lipně rádi.

Lenka Jakešová

středa, 17. května 2023

Ještě jsem zde nebyla, ale je to moc velké přání pro vnoučka ❤️

Jindřiška Šujanová

středa, 17. května 2023

Alena Strakova

Letos v zime se stalo neco uzasnyho a necekanyho... moje dcera me ve 4 letech v necem predbehla, naucila se lyzovat! Diky lyžařske skole lisaka Foxe uz sjizdi cerveny sjezdovky a skicross a ja za ni vlaju, doufam ze si dole nerozbije cumacek, ale ona to vsechno ustoji, coz se o mne zdaleka rict neda... takze jsem si taky dala par lekci. Moc chvalim instruktory a zejmena jejich pristup k detem, i v pripade stesku po mamince ci slzicek z frustrace jsou vlidni, podpurni, citlivi a zaroven umi uzasne motivovat formou hry. Dekujeme!

Alena Strakova

středa, 17. května 2023

Lenka Hartova

Na Lipno jezdíme 2 krát ročně v létě a v zimě, syn se u vás naučil letos lyžovat za 2 lekce, klobouk dolů. Foto je z léta ze stezky korunami stromů s lišákem Foxem, navštívili jsme již aquapark, stezku korunami stromů, království lesa, kemp Modřín v lete a ranními rozcvičkami, sportfest a spoustu dalšího. Na Lipně se nám moc líbí

Lenka Hartova

středa, 17. května 2023

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit instruktora výuky školy lyžování . Pan Martin Mašinda se skvěle věnoval a neskutečně hodně naučil vnoučata Terezku a Adélku
za pouhou jednu hodinu výuky. Pokud si budete chtít vybrat instruktora mohu ho doporučit. Zuzana a Václav Šťastný

Zuzana Šťastná

pondělí, 20. února 2023

Chtěli bychom moc poděkovat instruktorovi Vojtovi, který naučil naše dcery Neli a Sofi lyžovat. Jeho přístup byl profesionální, lidský, kamarádský, dcery motivoval, pořád byl dobře naladěn a dával nám každý den zpětnou vazbu ohledně pokroků. Dcery byly nadšené a my taky. Skvělý člověk na správném místě. Moc děkujeme :-)

Miroslava Nováková

neděle, 19. února 2023

užila jsem si lyžování a líbilo se mi to tam moc:))))

julie stefanová

pátek, 17. února 2023

Tomáš Prokop

Děkujeme instruktorům Karolíně Ptáčková a Vojtovi Benáčkovi za krásný týden, kdy naše děti naučili na SNB a na lyžích. Moc děkujeme Prokopovi

Tomáš Prokop

pátek, 3. února 2023

Michal Prokůpek

Dobrý den,

tak jako každý rok bychom chtěli ocenit vysokou míru odbornosti a profesionality vašich instruktorů.
Jsme rádi, že se vám daří tento vysoký standard držet i v této nelehké době. Obzvláště bychom chtěli ocenit trpělivost a pedagogické schopnosti Markéty Špírkové (Maky), která to letos s naší dcerou opravdu neměla lehké. Během týdenní spolupráce se naše dcera Natálka nejen naučila jezdit na snowboardu, ale získala i sebevědomí a prohloubil se i její zájem o ostatní zimní sporty. Celá naše rodina dlouhodobě využívá služeb vaší lyžařské školy a jsme přesvědčeni, že vynaložené náklady odpovídají kvalitě vašich instruktorů a jsou dobrou investicí.

Budeme se těšit na další spolupráci nejen v této, ale i v další zimní sezóně.

S pozdravem,

Prokůpkovi

Michal Prokůpek

neděle, 1. ledna 2023