Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci přidat vlastní zážitek

Chci se inspirovat zážitky ostatních

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše zážitky

Lenka Jakešová

Dobrý den,byli jsme u Vá s s rodinou loni přímo v Králoství lesa cela rodina jsme si užili celý den a dcera Michalka furt říká chce ještě na tobogány ♥️ poté jsme ještě navštívili bobovou dráhu. Máme to na Lipně rádi.

Lenka Jakešová

středa, 17. května 2023

Ještě jsem zde nebyla, ale je to moc velké přání pro vnoučka ❤️

Jindřiška Šujanová

středa, 17. května 2023

Alena Strakova

Letos v zime se stalo neco uzasnyho a necekanyho... moje dcera me ve 4 letech v necem predbehla, naucila se lyzovat! Diky lyžařske skole lisaka Foxe uz sjizdi cerveny sjezdovky a skicross a ja za ni vlaju, doufam ze si dole nerozbije cumacek, ale ona to vsechno ustoji, coz se o mne zdaleka rict neda... takze jsem si taky dala par lekci. Moc chvalim instruktory a zejmena jejich pristup k detem, i v pripade stesku po mamince ci slzicek z frustrace jsou vlidni, podpurni, citlivi a zaroven umi uzasne motivovat formou hry. Dekujeme!

Alena Strakova

středa, 17. května 2023

Lenka Hartova

Na Lipno jezdíme 2 krát ročně v létě a v zimě, syn se u vás naučil letos lyžovat za 2 lekce, klobouk dolů. Foto je z léta ze stezky korunami stromů s lišákem Foxem, navštívili jsme již aquapark, stezku korunami stromů, království lesa, kemp Modřín v lete a ranními rozcvičkami, sportfest a spoustu dalšího. Na Lipně se nám moc líbí

Lenka Hartova

středa, 17. května 2023

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit instruktora výuky školy lyžování . Pan Martin Mašinda se skvěle věnoval a neskutečně hodně naučil vnoučata Terezku a Adélku
za pouhou jednu hodinu výuky. Pokud si budete chtít vybrat instruktora mohu ho doporučit. Zuzana a Václav Šťastný

Zuzana Šťastná

pondělí, 20. února 2023

Chtěli bychom moc poděkovat instruktorovi Vojtovi, který naučil naše dcery Neli a Sofi lyžovat. Jeho přístup byl profesionální, lidský, kamarádský, dcery motivoval, pořád byl dobře naladěn a dával nám každý den zpětnou vazbu ohledně pokroků. Dcery byly nadšené a my taky. Skvělý člověk na správném místě. Moc děkujeme :-)

Miroslava Nováková

neděle, 19. února 2023

užila jsem si lyžování a líbilo se mi to tam moc:))))

julie stefanová

pátek, 17. února 2023

Tomáš Prokop

Děkujeme instruktorům Karolíně Ptáčková a Vojtovi Benáčkovi za krásný týden, kdy naše děti naučili na SNB a na lyžích. Moc děkujeme Prokopovi

Tomáš Prokop

pátek, 3. února 2023

Michal Prokůpek

Dobrý den,

tak jako každý rok bychom chtěli ocenit vysokou míru odbornosti a profesionality vašich instruktorů.
Jsme rádi, že se vám daří tento vysoký standard držet i v této nelehké době. Obzvláště bychom chtěli ocenit trpělivost a pedagogické schopnosti Markéty Špírkové (Maky), která to letos s naší dcerou opravdu neměla lehké. Během týdenní spolupráce se naše dcera Natálka nejen naučila jezdit na snowboardu, ale získala i sebevědomí a prohloubil se i její zájem o ostatní zimní sporty. Celá naše rodina dlouhodobě využívá služeb vaší lyžařské školy a jsme přesvědčeni, že vynaložené náklady odpovídají kvalitě vašich instruktorů a jsou dobrou investicí.

Budeme se těšit na další spolupráci nejen v této, ale i v další zimní sezóně.

S pozdravem,

Prokůpkovi

Michal Prokůpek

neděle, 1. ledna 2023

Děkujeme moc instruktorce Lence , která se vzorně starala o našeho vnoučka Fanouška 24. a 25.2.22. Po počáteční nedůvěře ho lyžování bavilo a dodnes na Lenku i Lišáka s radostí vzpomíná. Maiwaldovi

Irena Maiwaldová

středa, 30. března 2022

Chtěli bychom poděkovat za velmi profesionální přístup při výuce lyžování našich dětí. Oba trenéři - Krupica Adam a Sedmik Michal si děti získali svojí vstřícností, pohodou a humorem. Obě děti byly spokojené a velmi se na výuku těšily. Moc děkujeme, Reichovi.

Vladimíra Reichová

pátek, 18. března 2022

Michal Prokůpek

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů.

Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole!
S pozdravem,

Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

pátek, 4. března 2022