Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci přidat vlastní zážitek

Chci se inspirovat zážitky ostatních

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše zážitky

Zdeňka Raichlová

Poslední den našeho lyžování, minulou sezónu, měl můj syn přání vyzkoušet snowboard. Zbývaly dvě hodiny do uzavření vleku. Běželi jsme do místní půjčovny, kde byly neuvěřitelně rychlí a ochotní a syna na prkno vybavili. Já jezdím také na prkně, uz jsem ale byla po celodenním ježdění dost unavená a syn je dobrý lyžař a skejťák, tak jsem mu dala jen pár rad a doufala, že si to alespoň traverzem zvladne jednou sjet. Sedl na lanovku a já už jen čekala a čekala....najednou v kopci vidím jeho parádní opatrné plynulé oblouky na obě strany. Můžu vám říct, že takovou sdílenou radost s puberťákem člověk jen tak nezažije. Jeho nadšení z toho, jak to zvládl, nebralo konce a sjel to ještě 5x...pak uz jsme běželi prkno vrátit, s pochvalou že nám snad půjčili prototyp, který jezdí úplně sám. Skvělé zakončení sezóny a Areál Lipno má můj syn už navždy spojen s parádním začátkem svého snowboardingu

Zdeňka Raichlová

pátek, 24. listopadu 2023

Petr Makovský

Skvělý zážitek s dětmi z prodlouženého víkendu

Petr Makovský

pátek, 24. listopadu 2023

Adéla Votočková

První společnou dovolenou jsme si užili právě na Lipně. Navštívili jsme stezku korunami stromů, bobovou dráhu i restauraci pod kopcem. Nejlepší zážitek máme však z projížďky na koloběžkách. Sportovní a především adrenalinový zážitek byl bezkonkurenční.

Adéla Votočková

pátek, 24. listopadu 2023

Denisa Petrakova

Syn si cely rok setril z kapesneho na clun. Sen se stal realitou - jeho obrovsky zazitek

Denisa Petrakova

pátek, 24. listopadu 2023

Jakub Vojáček

Západ slunce na MOLO LIPNO byl pro našeho syna zážitkem, který jsme zkrátka museli zvěčnit. ????

Jakub Vojáček

pátek, 24. listopadu 2023

Šárka Čadková

Největší zážitek z jízdy na kole na singletracku měl syn. Ten trasu sjel s odvahou, otec za ním s rozvahou a já relaxovala v lese ve stínu a vše dokumentovala.

Šárka Čadková

pátek, 24. listopadu 2023

Šlapadlo na Lipne, prostě úžasné. Pak okolo Lipna na koloběžkach.

Jana Haldová

pátek, 24. listopadu 2023

Jaroslava Kohoutová

Na stezce korunami stromů a v království lesa se prostě vždycky vyřádíme a užijeme si fajn společné chvíle. Děkujeme za skvělé zážitky

Jaroslava Kohoutová

pátek, 24. listopadu 2023

Na Lipno jezdíme moc rádi s naším synem, pro kterého je tam vždy hromada zábavy. Poslední skvělý zážitek se týká Halloweenské strašidelné stezky od Restaurace Stodola až ke Stezce v korunách stromů, skvělé strašidelné zákusky z Povidloně, luxusní masky personálu Stodoly i skvělá zábava pro všechny.

Pavla Honziková

pátek, 24. listopadu 2023

vlasta slipková

Jela jsem se vykoupat na pláž, takový malý výlet po Lipně a potkala jsem lištičku, tak posílám fotečku do soutěže.

vlasta slipková

středa, 2. srpna 2023

Kateřina Baštová

Zakončení cyklovýletu v Povidloni a s Lišandou.

Kateřina Baštová

pondělí, 31. července 2023

Lipno je pro nás "srdcovka". Letos jsme vyzkoušeli poprvé lanové centrum a mohu jen říci, že přístup instruktorů je FANTASTICKÝ! Úsměv, nic není problém, po celou dobu dohled na dceru????! Doporučuji!!! A taktéž půjčovnu koloběžek přímo u jezera. Opět nebyl nic problém, koloběžku jsem si půjčili v podvečer☝️ Obsluha byla neskutečně příjemná.

Diana Konášová

neděle, 30. července 2023