Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Petra Smítková

pátek, 22. srpna 2014, 11:36
Lipno.info

Dobrý den, jezdím s rodinou léta na Lipno, do obce Lipno nad Vltavou. Máme to tam moc rádi. Ideální dovolená pro celou rodinu. Nechybí nic - krásná příroda, borůvky, houby, dětská hřiště, hopsárium, bazén, restaurace, stezka korunami stromů, šlapadla, výlety, brusle, kola. Máme hodně krásných zážitků, jeden letní z letošního léta - manžel plaval s dětmi na nafukovacím člunu na králičí ostrov když začínala bouřka. Doplavali tam, ale zpátky když už se pořádně bouřilo je přivezl záchranný člun. Ten sám vyhledával a odvážel zatoulané plavce a loďky. MOC DĚKUJEME !!!


Gabriela Ligocká

úterý, 19. srpna 2014, 21:01
Lipno.info

Letos poprvé jsme navštívili Lipno. Moc jsme se těšili. Než jsme se vydali na dalekou cestu (bydlíme v Orlové tj. asi 500 km od Lipna), tak jsme si přečetli spoustu turistických průvodců o jižních Čechách, Šumavě apod. První den jsme se prošli okolím Lipna, konkrétně Marina Landal Lipno. Podívali jsme se i na náměstí obce Lipna. Je to tam nádherné! Abychom si mohli vychutnat krásu Lipenské přehrady, zvolili jsme plavbu lodí po vodním díle. Další den jsme se šli podívat na Stezku korunami stromů, počasí bylo krásně a výhled do okolí byl nezapomenutelný. Vyzkoušeli jsme i saunu v Aquaworldu Lipno. Velkým zážitkem byla jízda na zapůjčených elektrokolech. Zamířili jsme z Lipna do Vyššího Brodu, kde jsme viděli v Poštovním muzeu výstavu s názvem Pošta jednou stopou. Lipno nad Vltavou je moc pěkné a prožití dovolené v Lipně a jeho okolí, bychom přáli všem , protože přináší plno zážitků.


Miroslav Pospíšil

úterý, 19. srpna 2014, 12:28
Lipno.

Do oblasti Lipenska jsem zavítal po cca 10 letech. Nejprve letos v zimě pracovně a potom také s rodinou. Byl jsem velmi mile překvapen možnostmi vyžití a služeb, a to jak v zimním tak letním období. Naše tříletá dcera tu začala v zimě lyžovat a při letní návštěvě si to tu zamilovala. Když jsme odjížděli, tak první její otázka byla, kdy sem opět opět pojedeme :-)
Děkuji za nás za všechny a jen tak dále...


Renáta Pospíšilová

neděle, 17. srpna 2014, 21:56
Lipno.

Lipno jsme si zamilovali letos v zimě, zvl. Foxpark kapitána Lipánka. Naše tříletá dcera se tu poprvé postavila na lyže.
Na letní návštěvu jsme se už moc těšili. Byli jsme tu jen na 4 dny a program jsme proto měli doslova nabitý. Navštívili jsme Aquaworld, Stezku korunami stromů, výstavu Lega, prošli několikrát samotné Lipno, objeli jsme lipenskou přehradu na kole i brázdili její vody elektročlunem, svezli se přívozem i lanovkou.
Přestože nás pozlobilo počasí, všechny aktivity jsme si moc užili.
Určitě se sem brzy vrátíme. Dcerka si už naplánovala, že až trochu vyroste, sveze se na Stezce korunami stromů tobogánem a bobové dráze, navštíví Lanový park, Hopsárium, zaskáče si na trampolínách. Manžel si chce užít sjezd na koloběžce a chtěl by se stát jeden den kapitánem na plachetnici. Já se těším, že si Lipno objedu na in-line bruslích nebo se svezu na šlapadlech.
Tak tedy ... brzy na viděnou :-)

Renáta Pospíšilová

Lucie

pátek, 15. srpna 2014, 14:42
Stezka korunami stromů

Je to tam super na koupání a odpočívání:)Je zde nádherná krajina a pěkná místa doporučuji navštívit krásné místo i pro děti kteří se tam vyřádí

Vaše zážitky

Lipno milujeme celá rodina. Jezdíme sem každý rok v létě i v zimě a je to prostě skvělý ❤️

Romana Kýhosová

Výlet na Stezku korunami stromů a byl to mě a manželku nevšední zážitek. Moc pěkné!

Milan Gregor

Radi sa do kralovstvi lesa zase vratime. Andrea s Matejom.

Andrea Dikantová

Na Lipno jsme se vydali s celou rodinou na pololetní prázdniny. Náš prcek Adámek se tu naučil lyžovat i díky lysakovi Foxikovi... Odpoledne už brázdil modrou sjezdovku a dokonce se rozčiloval, že už ve čtyři končí lyžování a musíme na pokoj. Díky moc za nádherné zážitky jak z lyžování, tak i ze Stezky korunami stromů, Bobovky i procházky po přehradě, úžasné místo na rodinnou dovolenou, super lidičky, nádherné vyžití... Na tuhle dovču nikdy nezapomeneme! Perfektní nápad je půjčení bot a hlídání lyží, využili jsme a za nás naprosto skvělý tah...

Zdeňka Hlaváčková

Jaro,leto,podzim zima na Lipne je vždycky prima!!

Andrea Chybova

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun