Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci přidat vlastní zážitek

Chci se inspirovat zážitky ostatních

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše zážitky

Lucie Braunová

Když jsme na konci prosince vyrazili na stezku, nebyla zrovna modrá obloha, ale i tak jsme se těšili na výlet. Procházku jsme si užili, stezka je skvělá a zastavení jsou promyšlená. Škoda, že minutu poté, co jsme se dostali na vrchol rozhledny, přišla sněhová oblaka a najednou se výhled ztenčoval a ztenčoval, až kolem nás bylo bílo :) I tak to byl hezký den.

Lucie Braunová

pondělí, 2. března 2015

Hana Kováčová

Lyže/snowboard? :) Jistě že snowboard :D První sjetí namrzlé sjezdovky a jela jsem do nemocnice s nalomeným zápěstím a naraženou pánví :D ale první den lyžáků k nezaplacení ;)

Hana Kováčová

čtvrtek, 26. února 2015

Při tom nejhezčím počasí, které únor 2015 nabízel jsme se vydali na Stezku a zážitek to byl neuvěřitelný! Překrásný výhled do dálky, příjemný a pozvolný výstup do nejvyššího bodu a i zábava cestou nahoru pro děti i dospělé (překážkové dráhy jsme šli dokonce dvakrát!). I přesto, že má můj přítel strach z výšek, tak díky široké cestě na stezku a zábradlí svůj strach překonal a měl ze sebe báječný pocit. :o)
Návštěvu Stezky je nejlepší spojit i s návštěvou místního skiareálu, ať už na super sjezdové lyžování nebo ještě lepší běžecké lyžování po krásně upravených stopách.
A návrh na zlepšení? Určitě lepší značení pro ty, co přijedou od Kaplice a nezaparkují na hlavním parkovišti, ale na to vedlejším, které je poté vede ke Stezce přes sjezdovku.
Jinak se vším ostatním naprostá spokojenost a výlet na Lipno vřele doporučujeme. :o)

Michaela Romoliniová

úterý, 24. února 2015

Gabriela Pleskotová

Dobrý den,

na Lipně jsme strávili 3 noci v loniv srpnu, a první co mě překvapilo byla nečekaná zima a větrné počasí. On tedy ten srpen se vloni celkově nepodařil, ale tam to bylo znát hodně. Narychlo jme pořizovali bundy. Bydleli jsme v Přední Výtoni, takže na Lipno jsme chodily cyklostezkou podél Lipna, to bylo moc fajn. zaujalo mě, kolik sportovnců se tam brzy po ránu našlo, ať už na běhání nebo na cyklistiku. Samozřejmě jsme se svezli lanovkou a šli se podívat na stezku Korunami stromů. Máme dvě malé děti (1,5 a 3 roky), tak hlavně pro toho staršího to byl pěkný zážitek. I když se nám nepodařilo, vysvětlit mu, proč nemůže na tu obrovskou klouzačku:) Další den jsme se zúčastnili jízdy na bobové dráze, opět starší nadšený, jjá jsem s mladším zatím trávila čas u prolézček, jejíž pěkný a udržovaný vzhled jsem ocenila. Určitě bychom se na Lipno rádi ještě vrátili, abychom se mohli projet místní výletní lodí a navštívili jistě ještě řadu míst, které jsme nestihli kvůli krátkému pobytu a taky velmi nepříznivému počasí.

Gabriela Pleskotová

úterý, 24. února 2015

Katka Horká

Na Lipně jsme strávili jeden z loňských prázdninových víkendů. Děti byly prvně pod stanem a náležitě si to užily. Ráno v kempu rozcvička s lišákem Foxem, pak hledaly podklad u lanového parku. Po nalezení pokladu jsme se se sluníčkem v zádech dostali až na Stezku. Když jsme na ní dorazili, počasí se rychle změnilo, zatáhlo se a začalo pršet. Vyhnal nás déšť. Po sejití k dolní stanici lanovky opět svítilo sluníčko. Tak jsme si dali oběd a šli do kempu a děti si dostatečně užily koupání. Byl to super zážitek a chceme si ho zopakovat, protože Stezku jsme jen proběhli. Snad nás zase nevyžene déšť.

Katka Horká

úterý, 24. února 2015

Romana Marková

Na Lipně je opravdu krásně v jakoukoliv roční dobu. Bydlíme skoro za rohem, tak si momentálně v každé volné chvilce vychutnáváme paprsky ozářenou zimní krajinu. Jsme jako rodina dost aktivní, a tak si na Lipně přijdeme na své. Z běžek na lyže a z lyží do bazénu či na brusle? Není problém. A takové dlouhé procházky čerstvým prašanem podél zamrzlého Lipna mají svou neopakovatelnou atmosféru. A když člověk pěkně vymrzne, není nic lepšího, než sednout k horkému svařáku do nějaké příjemné restaurace. Takže ta pestrost možností, kterou Lipno nabízí je opravdu ohromující. A zážitky? Těch máme opravdu plno, jelikož se na Lipně nikdy nenudíme...:-)

Romana Marková

neděle, 22. února 2015

BETOMáci - tak říkáme synům

Valentýn a jaráky na horách. Po instruktorském zaučení se námí 4 letý syn rozjezdil na velké...balzámem na tělo bylo pro něj vždy ocenění od lišáka- bombon....zumba, soutěže...a plná aktivita od učitelů - obdiv...někdy se jim divím...že to vydrží....
mladší syn jezdil po velké také - ale na bobech a skibusem nahoru, aby mohl bráškovi mávat...
počasí, které jsme objednaly bylo ažurově luxusní....jídla super...ubytování pecka... ...
ztratili jsme tam brýle, ale Lipno hledá :-D....tak třebas se i najdou....
zapadla jsem na louce v blátě s autem,. tahali mně dva chlapy - které jsem totálně ohodila bahnem a o autu ani nemluvím...prostě blondýna za volantem:-D...no je toho moc a mimo jiné nahoře mají šampanské :-D s jahodou.....

BETOMáci - tak říkáme synům

sobota, 21. února 2015

My dnes dorazily z Lipna. Počasí super, svítilo sluníčko, skvěle jsme zalyžovali. Nejlepší byly boule - Fox. Dcera si to moc užila. A máte tam výbornou cukrárnu se super zákuskama a milou obsluhou :-). Budeme se těšit zase někdy příště :-))

Zuzana Růžičková

sobota, 21. února 2015

Veronika Obytova

Pro naši malou 2 letou dceru Adélku, je největší zážitek lišák Fox a jeho bonbónky:), dobrá motivace pro malé lyžaře. Pořád koukám na foto s ním:) zase za rok...

Veronika Obytova

sobota, 21. února 2015

Martina Fuksová

Nejlepší den, krásně modrá obloha bez mráčku a na stezce vidět až za hory doly. Nejlepší počasí co jsem kdy zažila na Ski arealu Lipno.

Martina Fuksová

pátek, 20. února 2015

Mikuláš Kabrna

Když jsem na SnowParku zlomil 2 snowboardy :D
chci zlomit 3 :D

Mikuláš Kabrna

pátek, 20. února 2015

Dobrý den, již 4. rok jsme navštívili s celou rodinou zimní Lipno a vždy se nám tu líbilo. První rok jsme tu zažili bláznivé počasí - jeden den jsme hráli venku ping-pong skoro v tričku a druhý den jsme totálně zapadali sněhem, že jsme skoro ani nevyjeli z parkoviště. Druhý rok jsme museli odjet už třetí den domů, neboť náš syn měl vysoké horečky a šílený kašel.A jak jsme s manželem byli naštvaný, že se nám dovča nevydařila, tak po ročním snažení se nám podařilo zplodit naší dceru :-). Další rok měl syn opět teploty a kašel, ale to už jsme zvládli a naši známý, kteří tam byli s námi, tam u vás přímo zplodili svého syna :-). A letos synovi druhý den začalo bolet ouško-naštěstí jsme to rozkapali, dceři celý týden v noci rostly zuby a manžel měl žaludeční virózu :-).A syn se letos u vás naučil lyžovat !!! :-). Tak toto jsou naše mini příběhy. Každý rok se nám u vás moc líbí, jak sjezdovky, služby .... vše nej. a příští rok se zas na vás těšíme.

Lucie Svěrková

pátek, 20. února 2015