Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci přidat vlastní zážitek

Chci se inspirovat zážitky ostatních

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše zážitky

Monika Milichovská

Dobrý den, už druhým rokem jsme vyrazili na Lipno učit syny lyžovat. Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu ( 5.-11.1.2015 ) a jsme opět nadšení. Letos už syn Michal ( 5let) jezdil s taťkou na velké sjezdovce a menší Davídek ( 3 roky) jezdil se mnou ve Fox parku. Díky všudepřítomným pánům, kteří obsluhovali "jezdící koberec" a kteří mi automaticky s malým pomáhali ( nástup i výstup), jsem všechno zvládala úplně bez problémů a s úsměvem. Vždy mi podali bez požádání pomocnou ruku. Mohla jsem sledovat i instruktory kolem sebe a byli úžasní, trpěliví a děti to s nimi hrozně moc bavilo. Každý den jsme nesměli chybět na pravidelném programu s Lišákem Foxem, lyžování nelyžování, starší syn MUSEL za Foxem. Zažil s ním sportovní radovánky, koulovačku, veselou školičku a Lipenskou krasojízdu a byl naprosto nadšený. Pán, který měl program na starosti byl zapálený pro věc a strhl tak kolem sebe nejen děti, ale i rodiče. Uměl to perfektně jak s tříletými, tak s desetiletými dětmi a byla skvělá zábava. Tímto mu chceme s manželem a samozřejmě i Foxíkovi, moc poděkovat, naše děti byly neskutečně šťastné a díky tomu i my rodiče. Z dovolené se nám opravdu nechtělo a už se nemůžeme dočkat příští zimy. Takhle si představuji DOKONALOU DOVOLENOU a to vše díky vám! S velikým díkem Vás zdraví Monika, Martin, Michal a David

Monika Milichovská

pondělí, 12. ledna 2015

Lipno byla, je a bude má velká láska. I když umí být "jihočeské moře" pěkně ledové nebo zelené, za pár hodin to může být jinak. Nikdy mě ale neodradilo a vždycky jsem do něj vlezla. Každý rok u něj trávím dovolenou a všechny roční období mají svoje a každý si tu taky najde to svoje. Zkrátka dovolená neomezených možností, ať přijedete kdykoliv!

Radka Šimková

pátek, 2. ledna 2015

MŮJ NEJVĚTŠÍ ZÁŽITEK BYL V LÉTĚ 2013 NA BOBOVÉ DRÁZE.

Nikol Řezanková

pondělí, 29. prosince 2014

Jitka Žohová

Byli jsem nadšení jak je všude čisto. Co nás lákalo byl vyhlášená tým instruktorů lyžařské školy. Naše 5- letá Terezka se učila poprvé lyžovat a od středy jezdila už na velké sjezdovce a co bylo důležité se strašně na lyžování těšila. Odpoledne s mladší sestro vyrazily do hracího koutku na Marině , kde vyráběly lampiony, malovaly trička.prostš super místo pro mladé rodiny s dětmi,čistota,aquapark, hopsárium- kam v lednu 2015 vyrazíme. No přece na Lipno. Jitka s rodinu

Jitka Žohová

sobota, 27. prosince 2014

K moři už nejezdím. Lipno je víc !!! Lipno je nejvíc !!! Lipno je prostě super !!! A Lipno Gastro ? Lépe jsem se v celých jižních Čechách nenajedl !!! No a co teprve Stezka. Nenormální panoramatický zážitek !!! A co je nejvíc super, že tu nejsou vůbec žádné fronty. Takže už jenom Lipno !!!

Jana Lebedová

pátek, 28. listopadu 2014

Ota Pawlas

U Vás jsem učil lyžování známé v březnu 2011 a byla to nádhera=EXCELENT!!!!!

Hodnotím všechny služby *****.

Ahoj na sjezdovce v sezóně 2014/15!!!!!

Coach Ota Pawlas

Ota Pawlas

pátek, 21. listopadu 2014

Jana Holoubková

Děkujeme za vše - od ubytování, výborného jídla (vše v Chatě Lanovka) až po zábavu a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Lipno je jediné místo, které znám, kde je vše, co člověk potřebuje k aktivnímu odpočinku, k zábavě a rodinné pohodě, na jednom místě... A to v zimě i v létě. A velmi oceňuji kvalitní značení po celém Lipně - člověk tam nic nehledá, protože všude vidí, kam jde, díky cedulím, směrovkám... Fakt jsme opět byli (už poněkolikáté) nadšení.
Díky! 3 holoubci

Jana Holoubková

pondělí, 3. listopadu 2014

Díky našim mladým jsme se letos vypravili na Lipno,koncem května mimo sezonu. Nejvíc se nám líbila Stezka v korunách stromů,kde byli mladí vloni s vnuky,větší si to moc užil, zato malý 2letý prospal v kočárku celý výstup i sestup a probudil se, až když se vrátili zpět pod Stezku.I když ještě moc nemluvil,začal ukazovat nahoru a pořád vyžadoval-tam,tam, tak moc si přál jít nebo vyjet na Stezku,marně mu mamka vysvětlovala,že už tam s nimi byl a prospal celý výšlap,nechápal to a usilovně plakal a ukazoval ručičkou,že chce tam ... tak snad se dočká příští rok.

Marie Fialová

neděle, 14. září 2014

„Mamííííí, kam teda pojedeme letos na dovču?“ huláká na mě už asi po sté můj pubertální syn. Neumím mu ale odpovědět. „Chtěl by jsem jet k moři, ale zároveň si s sebou vzít nové freeridové kolo na nějakou dost hustou trať“. Tak to je konec, nic mě nenapadá. A pak………….surfuju na internetu a vidím LIPNO. „Skoro moře“, bikepark, cyklotrasy, lanovka – co víc si přát. Rozhodnuto. Jedeme do jižních Čech.
Zkrátím to. Tak bezva dovolenou jsme už dlouho nezažili. Unavení a přes to odpočinutí. Ubytování přesně na půl cesty mezi lanovkou a jezerem, obojí asi 7 minut a hlavně, co je nejdůležitější, „naprosto perfektní trať v bikeparku“, kterou brázdil náš Filip s bratrancem každý den a za každého počasí. Bohužel jeden den zastihla oba kluky na trati průtrž mračen. V příloze posílám pár fotek, jak „bahňáci“ vypadali, když dorazili do cíle. Hadice, která je u dojezdu lanovky připravená na opláchnutí kol bohužel nesplnila svůj účel, bahno bylo lepivé a v několika vrstvách. Nápad, který se zrodil v hlavách dvou puberťáků mě nejdříve zaskočil, ale pak opravdu upřímně pobavil. Dojeli se totiž odbahnit s kolama, v oblečení a obutí do jezera. Chlapci z vody vylezli po 10 minutách bez viditelnějších „vícevrstev“ lepivé hmoty na oblečení. Boty sice schnuly 3 dny, bundy a kraťasy stále nebyly z nejčistějších, ale za tu radost, kterou jsem viděla v jejich očích z toho, že „jsem neprudila a neřvala kvůli blbýmu nápadu“ stála za to.

Radka Žiláková

čtvrtek, 11. září 2014

Jarmila Pincová

nenavštívit bobovou dráhu by byl hřích..

Jarmila Pincová

čtvrtek, 11. září 2014

Martina Pincová

Hledání pokladu lišáka Foxe ....super

Martina Pincová

čtvrtek, 11. září 2014

Ludmila Jeníčková

lego výstava super loni i letos

Ludmila Jeníčková

čtvrtek, 11. září 2014