Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Ota Pawlas

pátek, 21. listopadu 2014, 19:21
Lipno.ski

U Vás jsem učil lyžování známé v březnu 2011 a byla to nádhera=EXCELENT!!!!!

Hodnotím všechny služby *****.

Ahoj na sjezdovce v sezóně 2014/15!!!!!

Coach Ota Pawlas

Ota Pawlas

Jana Holoubková

pondělí, 3. listopadu 2014, 22:17
Lipno.ski

Děkujeme za vše - od ubytování, výborného jídla (vše v Chatě Lanovka) až po zábavu a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Lipno je jediné místo, které znám, kde je vše, co člověk potřebuje k aktivnímu odpočinku, k zábavě a rodinné pohodě, na jednom místě... A to v zimě i v létě. A velmi oceňuji kvalitní značení po celém Lipně - člověk tam nic nehledá, protože všude vidí, kam jde, díky cedulím, směrovkám... Fakt jsme opět byli (už poněkolikáté) nadšení.
Díky! 3 holoubci

Jana Holoubková

Marie Fialová

neděle, 14. září 2014, 22:59
Lipno.info

Díky našim mladým jsme se letos vypravili na Lipno,koncem května mimo sezonu. Nejvíc se nám líbila Stezka v korunách stromů,kde byli mladí vloni s vnuky,větší si to moc užil, zato malý 2letý prospal v kočárku celý výstup i sestup a probudil se, až když se vrátili zpět pod Stezku.I když ještě moc nemluvil,začal ukazovat nahoru a pořád vyžadoval-tam,tam, tak moc si přál jít nebo vyjet na Stezku,marně mu mamka vysvětlovala,že už tam s nimi byl a prospal celý výšlap,nechápal to a usilovně plakal a ukazoval ručičkou,že chce tam ... tak snad se dočká příští rok.


Radka Žiláková

čtvrtek, 11. září 2014, 09:23
Lipno.info

„Mamííííí, kam teda pojedeme letos na dovču?“ huláká na mě už asi po sté můj pubertální syn. Neumím mu ale odpovědět. „Chtěl by jsem jet k moři, ale zároveň si s sebou vzít nové freeridové kolo na nějakou dost hustou trať“. Tak to je konec, nic mě nenapadá. A pak………….surfuju na internetu a vidím LIPNO. „Skoro moře“, bikepark, cyklotrasy, lanovka – co víc si přát. Rozhodnuto. Jedeme do jižních Čech.
Zkrátím to. Tak bezva dovolenou jsme už dlouho nezažili. Unavení a přes to odpočinutí. Ubytování přesně na půl cesty mezi lanovkou a jezerem, obojí asi 7 minut a hlavně, co je nejdůležitější, „naprosto perfektní trať v bikeparku“, kterou brázdil náš Filip s bratrancem každý den a za každého počasí. Bohužel jeden den zastihla oba kluky na trati průtrž mračen. V příloze posílám pár fotek, jak „bahňáci“ vypadali, když dorazili do cíle. Hadice, která je u dojezdu lanovky připravená na opláchnutí kol bohužel nesplnila svůj účel, bahno bylo lepivé a v několika vrstvách. Nápad, který se zrodil v hlavách dvou puberťáků mě nejdříve zaskočil, ale pak opravdu upřímně pobavil. Dojeli se totiž odbahnit s kolama, v oblečení a obutí do jezera. Chlapci z vody vylezli po 10 minutách bez viditelnějších „vícevrstev“ lepivé hmoty na oblečení. Boty sice schnuly 3 dny, bundy a kraťasy stále nebyly z nejčistějších, ale za tu radost, kterou jsem viděla v jejich očích z toho, že „jsem neprudila a neřvala kvůli blbýmu nápadu“ stála za to.


Jarmila Pincová

čtvrtek, 11. září 2014, 08:26
Lipno.info

nenavštívit bobovou dráhu by byl hřích..

Jarmila Pincová

Vaše zážitky

Na Lipně je hezky v létě i v zimě. Když je dost sněhu, tak si lyžování užijeme celá rodina.

Eva Černochová

Byli jsme letos v září-a bylo vše super.

Věra Jirková

Nejkrásnější zážitek z Lipna :) moc jsme si to tam užili. Rio 2016 už se těším na další akci na Lipně :) přeju vám krásné pondělí s pozdravem Veronika

Veronika Országhová

Mé prvni setkáni se Stezkou korunami stromů bylo, když mě tam můj přítel vzal na výlet a kdyz jsme byli co nejvýše, tak poklekl a požadal mě o ruku. Tolik emocí v takové výšce se mnou pořadně zamavalo a ja chtěla štěstím křičet jako tarzan, skočit dolů jumping byť se výšek bojím a kdybych mohla, tak válím snad sudy az dolů. Sila stromů a emoce byly zatím pro mě tím nejemotivnějším zážitkem v životě. Jaké překvapení pak pro mě bylo, když mi nyní už manžel koupil víkend na Lipně k výročí svatby nemusím ani psát. Naše cesta vedla opět na stezku, ale tentokrát jsem překvapeni měla já. Nebylo plánované, sama jsem se ho dozvěděla až dva dny před odjezdem, a tak jsem si sladké tajemstvi nechala az do vrcholku stezky, kde jsem manželovi předala dareček, který ukrýval dudlík. Plakali jsme tam oba. Takže pro nás má Stezka korunami stromů magicky význam.

Lenka Svobodová

Skvělý pocit z výstupu na Stezku korunami stromů a báječný sportovní zážitek z lipenských cyklostezek. Moc se nám tady líbí, jsme ze severních Čech. Martin a Míša

Martin Ressl

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa