Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Helena Bokšová

pondělí, 8. září 2014, 14:32
Stezka korunami stromů

Krásná procházka korunami stromu to se nedá popsat musí se to vidět


Lenka Čermáková

pondělí, 8. září 2014, 12:34
Stezka korunami stromů

Lipno a jeho kouzlo nás očarovalo letos poprvé a bylo to o jarních prázdninách.Byla to naše první dovolená s dětmi , dovolená na kterou nezapomeneme nikdo z nás. Neskutečné kouzlo pohoda a az rodinné zázemí je videt a cítit všude.Ac jsme jeli lyžovat měli jsme úchvatné počasí a mohli využit vše co Lipno nabízí :-) i při 19 stupních jsme lyžovali super :-) a diky tomu mohli využit kola,koloběžky,brusle ,opalování , vycházku do korun stromů vše na místě lze zapůjčit , denně jsme byli v bazénu na procházce kolem Lipna. Vše se neslo v duchu pohody relaxu a zábavy. Pro mě a mou rodinu i o překonávání se a učení ...moje malá tam oslavila 1 rok starší dcera poprvé lyžovala ikdyz léta odmítala , malá prvně plavala v bazénu první dovolena, takže Lipno je pro me 1 a i nadále v Te tradici budeme pokračovat o jarních prázdninách jedeme na Lipno znovu a naše poprvé hodlám i ja okusit poprvé lyzovat :-) uz se vsichni těšíme a děkujeme


Darina Samcová

sobota, 30. srpna 2014, 23:02
Lipno.

Dobrý den. Zamrzle Lipno, osvetlene večerní lyžováni, stezka korunami stromů, promočene vnučky , vyčerpaná babička, záříci očička. Prostě nádhera se vším všudy i pohled s hoteloveho pokoje. V létě taky nádhera, lodka, převoz pře Lipno, vlny a utíkajíci vnučka před labuti, povídani s rybářem. Hopsárium, no vlastě se to ani nedalo stihnout za týden. Taky jsme si užili venkovni hřiště, posilovaci stroje. I před Stezkou je krásne hřistě pro děti a v neposledni řadě punč na zahřáti. Užila jsem si to s vnučkami jak v letě tak i v zimě. Ano vždy se sem rádi budeme vracet.

Darina Samcová

Ludmila Škardová

úterý, 26. srpna 2014, 14:25
Lipno.

Dobrý den,
na Lipně jsme letos již po čtvrté. Velice se nám líbí krásná příroda, pohodoví lidé a krásná Stezka korunami stromů. Právě na ní jsme se setkali vloni s úžasnými lidmi, s maminkou velitle horské služby na Šumavě a jejím přítelem. Krásně jsme si popovídali a rozloučili. Druhý den jsme se my pěšky a oni na kolech opět viděli na Vítkově hrádku a do třetice jsme se potkali na procházce Lipnem. To už jsme si připadali jako dávní známí a naše rozmluva se pohybovala již i okolo dětí a rodiny. Na Lipně se také velice dobře houbaří, náš týdenní jídelníček je převážně houbový. Zdravím všechny přátele Lipna.


Petra Smítková

pátek, 22. srpna 2014, 11:36
Lipno.info

Dobrý den, jezdím s rodinou léta na Lipno, do obce Lipno nad Vltavou. Máme to tam moc rádi. Ideální dovolená pro celou rodinu. Nechybí nic - krásná příroda, borůvky, houby, dětská hřiště, hopsárium, bazén, restaurace, stezka korunami stromů, šlapadla, výlety, brusle, kola. Máme hodně krásných zážitků, jeden letní z letošního léta - manžel plaval s dětmi na nafukovacím člunu na králičí ostrov když začínala bouřka. Doplavali tam, ale zpátky když už se pořádně bouřilo je přivezl záchranný člun. Ten sám vyhledával a odvážel zatoulané plavce a loďky. MOC DĚKUJEME !!!

Vaše zážitky

Byli jsme u vás na zahájení letní sezony...nejprve jsem chtěli jen na dračí lodě, ale nakonec jsem vyjeli lanovkou do království lesa, které náš malej málem zbořil :) Z velké trampolíny jsem ho nemohli ani sundat. Krásný výlet :)

Jana Maříková

Na Lipně jsem několikrát zažil skvělý windsurfing! Nedaleko Černé v Pošumaví si můžete půjčit windsurf a když se poštěstí a pořádně zafouká, tak si parádně zajezdíte. Pak jsme s přáteli večer šli do letního kina, co je kousek od kempu, taky doporučuju! Kino je uprostřed lesa a sám o sobě je to super zážitek.

Marek Dvořák

V Království lesa,byl pro nás pro všechny,úžasný den.Všem doporučujeme.

Gabriela Falcová

Radi sa do kralovstvi lesa zase vratime. Andrea s Matejom.

Andrea Dikantová

Dobrý den na Lipno jezdíme 2 rokem, loni sme tu byli jen na 4 dny chtěli sme zažít olympijskou vesničku a tu sme si super užíli. Letos sme zde byli na 12 dni a opravdu sme zažili mnoho zážitků. Ať v dole v Č. Krumlově, ve Frymburku v akváriu nebo v koruně stromů. Prostě lipno a krajina kolem je úžasná a těšíme se za rok zase. chtěla bych ještě dodat že sem tuto dovolenou zvládla jako těhotná ve 3 měsíci ale vlakem a z Brna :) přes 7 hodin, Fotku kterou vám posílám je z Nového Udolí mého syna Jiříka

Jana Strnadová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa